Увесь світ сумує з Великою Британією. Разом з королевою Єлизаветою II померла ціла епоха. Її Величність була на престолі 70 років, тому Сполученому Королівству важко повірити в те, що їхнього монарха більше немає. Після смерті рідні королеви щемливо згадують про неї в мережі, повідомляє 24 канал.

До теми Померла королева Великої Британії Єлизавета II – вона правила 70 років

Цей допис один з найболючіших у стрічці офіційного інстаграму королівської родини Великої Британії. Минулого року тут повідомили про смерть коханого королеви – принца Філіпа, а тепер з сумом заявили, що пішла з життя Її Величність. Зазначимо, що королева померла ще вдень 8 вересня, коли світ сколихнула новина про погіршення стану її здоров'я.

Королева мирно померла в Балморалі сьогодні вдень. Король і королева-консорт залишаться в Балморалі цього вечора і повернуться до Лондона завтра (9 вересня – 24 канал),
– написали представники Букінгемського палацу.

Члени королівської родини поширюють це щемливе фото королеви і підпис до нього. Сара Фергюсон – герцогиня Йоркська – написала, що її "серце розбите" через смерть Єлизавети. Вона зазначила, що монархиня все своє життя віддала народу Великої Британії.

Я буду сумувати за нею більше, ніж можна передати словами,
– зізналася герцогиня.

Зауважимо, Фергюсон ще у 1996 році розлучилася з сином королеви Ендрю. Оскільки вдруге заміж жінка не вийшла, то титул герцогині у неї залишився.

Зверніть увагу Померла Єлизавета ІІ: біографія легендарної монархині

Над Букінгемським палацом приспущений прапор Великої Британії, а на воротах палацу розмістили оголошення про смерть королеви.

До слова Єлизавета II померла: все, що відомо зараз

На сайті палацу наразі також лише повідомляють про смерть Єлизавети II. Велика Британія сумує за своєю королевою.


Сайт Букінгемського палацу після смерті Єлизавети II