Українські знаменитості прийняли різні рішення щодо навчання своїх дітей. Нижче читайте детальніше, куди зірки відправили своїх дітей здобувати знання.

До теми Дружину Решетника розкритикували за розваги з дітьми: що вона відповіла хейтерам

6-річна донька Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко пішла до школи ще в липні. Все тому, що співачка відправила дівчинку до навчального закладу у Великій Британії. Тоня Матвієнко сподівалась, що зможе повернути доньку до України, але плани не здійснилися.

Артистка також трохи хвилюється через те, що Ніна не знає англійську досконало. Але вчителька зіркової доньки – з Польщі, тому за потреби пояснюватиме дівчинці українською.


Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Донька телеведучої Лідії Таран разом з зірковою мамою жила у Франції через повномасштабне вторгнення. У містечку Нансі 14-річна Василина почала ходити до коледжу. Хоч ведуча приїжджала до України, надовго вона тут не буде залишатися саме через навчання дівчинки. Нові обставини – стрес для зіркової доньки, але Таран впевнена, що вона впорається.

"В неї є початковий рівень французької. Насправді вона нічого не розуміє. Але вся країна живе в такому шоці, що навчальний шок – це не найбільший шок у її житті. Справиться".


Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

6-річна донька тренерки Мія мала піти у перший клас 1 вересня в українську школу. Але через війну Луценко переїхала до Великої Британії – там і навчатиметься дівчинка.

Сказати, що я зла, – це нічого не сказати. Вкрасти в дитини 1 вересня, без рідних поруч – це… Сподіваюсь що Мія почне в Британії, а закінчить школу в Україні. Дуже вірю, цим і живу,
– зізнавалась Аніта.

Тренерка додала, що залишається за кордоном лише заради дитини та її безпеки.

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Доньки Анатолія Анатоліча живуть у Франції з перших днів великої війни, тому й до школи вони ходили та ходитимуть саме там. Лола і Аліса знають французьку мову, тому для них навчання не таке стресове, як для інших.

"Коли ми все ж таки зрозуміли, що потрібно виїжджати заради дітей, у нас було тільки два варіанти. Або їхати на захід України, тому що вдома, або у Францію, адже наші діти навчались у французькій школі в Києві", – розповідала дружина Анатолія Анатоліча.


Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Син Санти Дімопулос та Андрія Джеджули перебуває в безпеці за кордоном. Співачка знайшла для хлопця хороший варіант навчального закладу – це престижна школа у Франції Nice International School. Однак є проблеми з пошуком житла.

"Я знову на півдні Франції і намагаюся зробити спробу №4 у пошуку житла. Сім’я залишилася в Африці чекати, поки я щось знайду. Я махнула б рукою на Францію, але вже влаштувала Дені в Nice International School і навіть частину сплатила. Пропозицій мало, ціни – космос, якщо об'єктивно, хороших варіантів немає. Хочу додому".

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Сини Григорія та Христини Решетників перебували в Україні з початку війни, хоч і стресували через сигнали повітряної тривоги. Зіркова дружина довго роздумувала над тим, куди відправити дітей до школи. Варіант – за кордоном – відправ одразу.

Христина міркувала над Івано-Франківськом та Києвом і вирішила, що найкращим варіантом буде столиця. Так вся сім'я буде разом.

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Сергій Бабкін з сім'єю живе в Німеччині, там вони оформилися як біженці. Їхні старші діти, 15-річний Артур і 11-річна Веселина навчатимуться у Школі Монтессорі – престижному й дорогому закладі. Як виявилося, німецькі батьки оплатили навчання 30 українських дітей. Діти Бабкіних потрапили в це число.

Тут за правилами, якщо ти не віддаєш дітей до школи, можуть або депортувати, або виписати штрафи. В Німеччині дуже жорстко з цим, тому коли вони побачили дітей, одразу запитали, який вік, і сказали, що їм треба вчитися.

Проблемною залишилась лише мова викладання, адже діти не вивчали німецьку. Але дівчинка потрохи починає розуміти мову, а хлопець визначає предмет з того, що написано на дошці.


Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Донька Олі Полякової Марія вступила до музичного університету BMus, що в Лондоні. Тож дівчинка перебереться до Великої Британії. Зіркова донька хотіла навчатися в Берклі, однак її мати чесно зізнавалась, що не має коштів на дорогі заклади.

Поки що невідомо, де навчатиметься молодша донька Полякової Аліса. Оля Полякова нещодавно повернулась до України – можливо, дівчинка теж залишиться в столиці й навчатиметься тут.

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

9-річний Роман та 6-річний Марк пішли до американської школи й закинули українське навчання через різницю в часі, відповідно до рішення співачки Alyosha. Останні два місяці минулого навчального року її сини ходили до школи, що поряд з їхнім будинком у США, тож вони продовжать навчання за цією програмою.

Старший Роман піде до 2 класу, бо не розуміє англійської мови. Тоді як Марка поки що взяли у садочок: "Але це так само спілкування, присутній розвиток, вони вчать математику, вірші, пишуть".

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки

Донька Олександра Педана цього року завершила навчання та складала мультимедійний тест. Ведучий розповів 24 каналу, що міг відправити дівчину за кордон. Однак він хоче, аби Валерія була прикладом і вступала в Україні.

"Ми подали документи в Україні, у кілька "вузів". Скоро ви все дізнаєтесь, я тримаю кулачки. Вона в мене золота медалістка і дійсно гарно навчалась, я нею дуже пишаюсь. Вона в мене заслужила найкращого".

Діти знаменитостей йдуть до школи / Фото з інстаграму зірки