Дружина телеведучого Григорія Решетника влаштувала дітям невелике свято перед навчанням. Вона відвела синів в аквапарк, де ті розважалися.

До слова Чоловік Цибульської пояснив, чому ховався від камер, і як реагував на "роман" дружини з Дзідзьо

Христину Решетник розкритикували

Христина опублікувала кадри відпочинку з дітьми. "Діти є діти. Хочуть трохи свята перед школою. Сьогодні подарувала їм цілий день купань, водних ігор та цілувань в воді. Стільки любові та життя в малечі – не передати словами. Це можна тільки відчути!", – поділилась зірка.


Христина Решетник з дітьми / Фото з інстаграму Христини Решетник

Однак у мережі ці фото сприйняли не надто добре. Підписники зіркової дружини розкритикували її за щасливі світлини.

  • "Київ наче інший світ";
  • "До війни я з радістю переглядала ваші фото. Але зараз вас дуже багато в щасті на тлі наших обстрілів. Поміркуйте над цим";
  • "Ну нічого. От мине війна і усе вийде на світло. Подивимось, хто захоче ведучого Решетника, який таке прямо пише. Ми переможемо, ми, ми, ми... сидячи в басейні";
  • "Пані Христино, радійте мовчки в колі своєї родини! Ви дуже багато людей налаштовуєте проти себе";
  • "Хоча б не викладали таке... А в нас, мабуть, нема дітей і наші не хочуть. Бояться навіть на вулицю вийти. Як швидко Київ про все забув. Інший світ";
  • "Мати трьох, батько не воює, ви раді, а у когось вмер батько, діти, навіщо це виставляти. Дивлюся і розумію, закінчиться війна і нічого не зміниться, одні будуть голодувати, інші радіти".

Що дружина Решетника відповіла хейтерам

Згодом Христина Решетник відповіла на хейт. Вона вважає, що її діти мають право усміхатись, враховуючи те, що вони пережили страх повітряних тривог та були в Україні майже увесь час.

Для деяких "моїх" підписників було б краще, щоб на моїх відео, фото мої діти плакали, не сміялись, а страждали. Я, як мама, намагаюсь, щоб мої діти усміхались і жили повноцінним життям – наскільки це можливо під час війни, та й враховуючи, що вони живуть під сиренами і бомбами від 24 лютого,
– поділилась зіркова дружина.

"Наша сім'я нікуди не втекла, не поїхала і постійно живе в напрузі в Україні – тому не потрібно докоряти за усмішки моїх дітей на фото! Я завжди поважаю думку кожного, але тут уже все переходить межі розумного! Сійте добро, любов і світле навіть у найтемніші часи – це єдиний шанс побороти зло", – додала зірка.

Христина Решетник додала, що, можливо, весь цей негатив сіють росіяни, які пишуть коментарі з "лівих" сторінок. "Я розумію, що пишуть всілякі – ті, в кого нуль фото, російські прапори в профілі, чи явно не проукраїнські настрої! Особливо вони активізуються після моїх публікацій, що наші ЗСУ – найкращі і ми впевнено йдемо до перемоги! І як би не хотілось зіштовхнути нас чолами, не вийде!".