40-річний Євген Синельников працював ведучим і режисером тревел-шоу "Орел і решка", яке популярне на Росії, тож він добре відомий російській публіці. Не дивно, що його активна проукраїнська позиція викликала хвилю гніву у країні-агресорці. Як з'ясувалося, спочатку хейтери писали образливі коменти, а тоді взялися погрожувати.

До теми Ірина Федишин пригадала, як на неї накинулися фанати зрадниці Ані Лорак

Євген Синельников про погрози з Росії

Мені декілька разів приходили такі змістовні, обґрунтовані погрози, з зазначенням суми за мою голову, яка збігається з різних джерел. Тому я зараз навіть телефон не даю, геолокація вимкнена. Береженого Бог береже,
– поділився Євген Синельников.

Саме тому зірка не розсекречує, де зараз живе з сім'єю. Він хвилюється не лише за своє життя, а й за життя близьких.

Що Євген Синельников думає про "русскій мір"

  • Режисер два тижні провів в окупованій Бучі. Він бачив, як палають сусідські будинки, а в його дім приходили росіяни і просили автограф під дулом автомата.
  • 9 березня Синельников вирвався з "пекла" на своєму авто, його з сім'єю врятував зелений коридор.
  • Однак окупанти розграбували його дім у Бучі. Винесли навіть білизну, зубні щітки, дрібні дешеві речі, а у дворі залишили "сюрприз" – снаряд, який, на щастя, не здетонував.
  • Натомість будинок батьків зірки вигорів вщент, немає навіть плитки на стінах і кам'яного стола, тож Синельников припускає, що там були фосфорні бомби.