Світська левиця Періс Гілтон вирішила не зупинятися на триденному весіллі та десяти сукнях, а вирушила у навколосвітній медовий місяць. Вона не розкриває, які курорти відвідає з Картером Реумом, але, судячи з їхньої першої зупинки, це будуть найдивовижніші куточки планети.

Цікаво Періс Гілтон опублікувала ніжні весільні портрети після скандалу з чоловіком

Так, молодята провели вікенд на острові Бора-Бора, що в Тихому океані. У кришталево чисту блакитну воду вони занурились у чорних гідрокостюмах, аби безпечно поплавати з гігантськими скатами.

Перша зупинка у нашому медовому місяці та світовому турі – Бора-Бора. Купаємося в південній частині Тихого океану з моїм коханим,
– підписала Періс Гілтон.

Однак на Бора-бора закохані прибули не самі. З ними прилетіло сімейство зірки – батьки Кеті та Річард Гілтони, брати Конрад і Баррон з дружиною Тессою.

Періс Гілтон з чоловіком Картером Реумом на Бора-Бора / Фото з інстаграму світської левиці

Періс Гілтон з чоловіком Картером Реумом на Бора-Бора / Фото з інстаграму світської левиці

Періс Гілтон на Бора-Бора / Фото з інстаграму світської левиці

Періс Гілтон на Бора-Бора / Фото з інстаграму світської левиці

Скандальна тема Бачив лише один раз: чоловік Періс Гілтон має позашлюбну доньку, про яку ніхто не знав

Яким було весілля Періс Гілтон

  • 40-річна Періс Гілтон вийшла заміж за Картера Реума в дзеркальну дату – 11 листопада 2021 року. Церемонію зіграли в Лос-Анджелесі на віллі покійного дідуся моделі. Захід не обійшовся без сліз нареченого, брендових суконь світської левиці та зіркових гостей, серед яких Кім Кардашян, Емма Робертс, Ніколь Річі та інші.
  • На другий день весілля Періс Гілтон влаштувала вечірку на пірсі в Санта-Моніці. Це був справжній карнавал з іграми та атракціонами, а наречена була одягнена в рожеве міні.