В американські ЗМІ просочилась інформація про те, що Картер Реум є батьком. 9 років тому на світ з'явилась його донька, про яку раніше не було нікому відомо.

До слова У сукні з надглибоким декольте: Кім Кардашян показала образ з весілля Періс Гілтон

Чоловік Періс Гілтон має доньку

Мамою дівчинки є Лаура Белліцці, зірка реаліті-шоу "Секрети Аспена". У 2010 році вона зустрічалась з актором Мелом Гібсоном. Тому вважалося, що жінка завагітніла саме від нього.

Однак ні Мел, ні Лаура, не погоджуються з такою версією. Тесту на батьківство не робили, однак Картер Реум підписав документ, де підтвердив, що є татом дівчинки. Він нібито лише один раз зустрічався з донькою. Хоч чоловік не бачиться з нею, але фінансово підтримує.

Люди, для яких ця історія важлива, знали про неї протягом 10 років. Картер підтримує цю дитину. Хоча він не має з нею традиційних стосунків між батьком і донькою, він забезпечував її з моменту її народження і буде робити це й надалі,
– повідомив представник бізнесмена.

Після новин про те, що Картер Реум та Періс Гілтон одружилися, дівчинка нібито дуже засмутилась і була емоційно вражена.

"Також вона бачила статті Періс і Картера про створення сім’ї. Вона відчула величезне неприйняття і відчула себе покинутою", – розповів інсайдер.


Донька Реума засмутилась через новини про весілля батька / Фото з інстаграму Періс Гілтон

Зазначимо, що невідомо, чи знає Періс Гілтон про те, що її обранець вже є батьком. Світська левиця сама мріє про первістка. Вона готується до того, аби стати мамою за допомогою штучного запліднення.

Що відомо про весілля Періс Гілтон

  • Світська левиця вийшла заміж за бізнесмена 11 листопада. Велике святкування тривало три дні та три ночі.
  • Перша, урочиста частина, пройшла у маєтку покійного дідуся моделі, в районі Бель Ейр, у Лос-Анджелесі. Періс Гілтон змінила чотири весільні сукні у перший день святкування.
  • На урочистості були запрошені зіркові гості – Кім Кардашян, Емма Робертс та Ніколь Річі, які стали головними подружками нареченої, а також Бебі Рекса, Ешлі Бенсон, Демі Ловато.