Переможниця "Холостяка" Катерина Лозовицька віднайшла кохання після завершення проєкту. Вона опублікувала нові романтичні світлини з обранцем.

Цікаво Такому зашквару не місце, – переможниця "Холостяка-12" відповіла Остапчуку на скандальні слова

Нові фото Лозовицької з бойфрендом

Катерина позувала в обіймах коханого у Парижі, на тлі Ейфелевої вежі.

Учасниця реаліті-шоу постала перед камерою у стильному образі. Модель одягнула білі штани та смугастий чорно-білий топ з відкритими плечима. Катерина доповнила аутфіт браслетом і сережками.

6 місяців разом. Дякую тобі за тебе та за те, яка я поруч з тобою,
– написала Катя під світлинами.


Катя Лозовицька з бойфрендом / Фото з інстаграму Каті Лозовицької


Катя Лозовицька з бойфрендом / Фото з інстаграму Каті Лозовицької

У коментарях пару засипали компліментами.

  • "Дуже крутий вигляд маєте разом. Просто випромінюєте любов, гармонію і щастя. Дуже приємна зовнішність у вашого коханого, добре обличчя. Коли дивишся на вас разом, віри у кохання більшає";
  • "Дуже рада, що ви знайшли того самого. Я свого француза знайшла і він якраз з Парижу";
  • "Катю, ви бомбічна пара, хай щастить";
  • "Ви разом як молочний шоколад з білим шоколадом".

Життя Лозовицької після "Холостяка"

У квітні Катерина Лозовицька вперше розповіла про нові стосунки. Дівчина описала коханого як протилежність Алекса Топольського. "Він мудрий, дуже спокійний, врівноважений, впевнений в собі, йому не треба нічого доводити", – розповідала модель.

Вже наступного місяця модель вперше показала свого бойфренда на фото, але приховала його обличчя. Також вона вже познайомила коханого з батьками. Модель запросила рідних в один з ресторанів Варшави й представила їм свого обранця

Не обійшлося без хейту: Катерину та її бойфренда критикували через те, що вони живуть за кордоном. Та дівчина відповіла, що чоловік служить своїй країні набагато більше у Польщі, ніж дехто в Україні.