Після розставання з Алексом Топольським модель почала нові стосунки. Вона вже показувала свого коханого Володимира та розповідала про сюрпризи від нього.

До теми Надю Дорофєєву та Мішу Кацуріна "спалили" у київському ЦНАПі: співачка відреагувала

Зазначимо, що обранець Каті зараз проживає у Польщі. Підписники поцікавилися у Лозовицької, чому її коханий "втік за кордон". Дівчина відповіла в Інстаграм-сторіс.

А хто сказав, що він кудись тікав? Він служить своїй країні набагато більше, знаходячись у Польщі, ніж деякі, хто сидить в Україні,
– відповіла переможниця "Холостяка-12".

Вона розповіла, що у її хлопця робота у Польщі й тому вони поки не розглядають інші країни для спільного життя.


Катерина Лозовицька розповіла про коханого / Скриншот з інстаграм-сторіс

Катя також зізналася, що зараз вони шукають квартиру у Варшаві, щоб жити разом. "Ми вже майже на фінішній прямій. Ми обираємо те, що нам максимально підійде", — написала Лозовицька. Блогерка додала, що хоче повернутися в мирну Україну.

До слова, дівчина вже познайомила коханого з батьками. Модель запросила рідних в один з ресторанів Варшави і представила їм свого обранця. Вони мило спілкувалися на літній терасі, а Катя з коханим трималися за руки. Після обіду сім'я вирушила на прогулянку.

Нещодавно Катерина з "Холостяка 12" відбивалася від хейтерів за щасливі фото з побачення у Празі. Тоді вона наголошувала, що не виправдовуватиметься за те, що продовжує жити, коли в Україні війна.