Ще минулого року співак Роман Сасанчин та його дружина Іванна заявили, що хочуть взяти шлюб у церкві. Стало відомо, що нарешті вони реалізували цю мрію.

Читайте також Вагітна Євгенія Емеральд показала нові фото з лікарні та розповіла про свій стан

Роман Сасанчин повінчався з дружиною

Подружжя поділилися першими фото зі шлюбу, що пройшов у селі Велика Березовиця на Тернопільщині. Вони повінчалися у вишиванках, обравши українське вбрання на противагу білій сукні та костюму. Іванна на плечі накинула хустину.

Цей день настав! Ми взяли шлюб. Емоції дуже круті, всередині одразу відчулась легкість,
– поділилась пара.

Роман та Іванна Сасанчин повінчалися / Фото з інстаграму Іванни

Хто з зірок повінчався під час війни

  • 2 вересня 2022 року обвінчалася зіркова сім'яДаша Квіткова та Нікіта Добринін. Після двох років шлюбу вони вирішили поєднати свої серця й на небі. "Насправді ми вирішили щодо вінчання ще до 24 лютого, але через ту саму країну все затягнулося. Понад місяць в розлуці і ми прийняли рішення, що далі тягнути не хочемо".
  • Цього ж місяця, 9 вересня (у день народження доньки), з чоловіком Іваном обвінчалась танцівниця Ілона Гвоздьова. Їхній шлюб пройшов у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі в Києві. "Відчуття дуже магічні. Набагато трепетніше, ніж просто весілля. Розуміння, що ваші тіла, душі і думки назавжди поєдналися перед Богом до кінця життя!".