Українська блогерка Даша Квіткова та телеведучий Нікіта Добринін повідомили, що обвінчалися. Це сталось через 2 роки після їхнього весілля.

До теми "Буде йому сюрприз": Андрій Бєдняков знову стане батьком

Даша Квіткова і Нікіта Добринін обвінчалися

Даша Квіткова розповіла, що рішення про вінчання вона з чоловіком прийняла ще до початку повномасштабного вторгнення. Через війну їхні плани зруйнувалися, але пережита розлука дала їм зрозуміти, що не потрібно тягнути.

"Після двох років шлюбу ми вирішили, що наш зв'язок буде єдиним на небесах. Насправді ми вирішили щодо вінчання ще до 24 лютого, але через ту саму країну (назву якої називати не можна, бо інстаграм одразу блокує), все затягнулося. Понад місяць в розлуці і ми прийняли рішення, що далі тягнути не хочемо. Хочемо жити. Проживати кожен день, бо зараз той саме час", – поділилась Даша Квіткова.

Нікіта Добринін додав, що радить вінчання й іншим парам, але лише в тому випадку, якщо вони справді до цього готові.

Ми довго чекали спокійної можливості це зробити. І нарешті обвінчалися. Чому для нас це важливо? Якщо чоловік та дружина вирішили заручитися ще й духовною підтримкою і це їх спільне бажання – то тільки на добро і тут не потрібно зайвих аргументів,
– написав ведучий.

"Чому саме зараз? Неважливо, коли: на початку сімейного життя, за 5 років, 10, або он як одні наші знайомі за 20 років подружнього життя. Усе залежить від поглядів пари, їхньої єдності".

Вінчання Даші Квіткової та Нікіти Добриніна / Фото з інстаграму зірок

Для вінчання Даша Квіткова постала в лаконічному образі – білій сукні міді в українській стилістиці, з об'ємними рукавами та комірцем. Вона накрила голову атласною білосніжною хустиною та завершила образ туфлями на підборах. Нікіта одягнув білу сорочку та чорні широкі штани.