Після 8 років шлюбу Ілона Гвоздьова вирішила обвінчатися з чоловіком. Це сталося 9 вересня у Києві.

Дивіться також Тіна Кароль дала концерт у метро: освідчення військового та зустріч з Єгором з Маріуполя

Ілона Гвоздьова обвінчалась з чоловіком

Ілона Гвоздьова та її чоловік Іван Хом’ячук повінчалися у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі. Вони хотіли обрати дату 7 вересня, але сталось трохи інакше.

Ми з коханим не випадково обрали дату 9.09.22 — це дуже важливий для нас день, день народження нашої донечки Рії. Наша маленька принцеса і чарівний принц синочок супроводжували нас на нашому весіллі. Це було так чуттєво,
– зізналась танцівниця.

"На все була воля Божа. Всевишній розпорядився так, що ми познайомились з отцем Віталієм, секретарем митрополії Української православної церкви. Це надзвичайна людина з кришталевою душею, він так багато робить для наших людей, волонтерить у найнебезпечніших куточках нашої країни. Ми щасливі, що саме він повінчав нас у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі", – додала артистка.

Ілона поділилась, що звичайний розпис дуже відрізняється від шлюбу в храмі. Відчуття були зовсім іншими, більш трепетними.

Відчуття дуже магічні. Набагато трепетніше, ніж просто весілля. Розуміння, що ваші тіла, душі і думки назавжди поєдналися перед Богом до кінця життя! Відтепер ми не просто пара — ми єдиний організм у злагоді, добрі, мирі та негодах. Відтепер ще більше поваги, кохання і одне серце на двох,
– зазначила Гвоздьова.

Танцівниця постала у білосніжній сукні з мереживом та легкою спідницею. "Хотілось легкості, української душі, наповненості. І я її знайшла, мою ідеальну невагому білосніжну красуню. Я обрала сукню бренду Оксани Мухи".

"Я переконана, що наш шлюб буде щасливим, ми віримо у це! Тепер ми благословенні Богом у нашій рідній Україні!" – підсумувала зірка.

Вінчання Ілони Гвоздьової / Фото Viva

Відео з вінчання Ілони Гвоздьвої: