Зимовий час завжди був плідним для українських знаменитостей – це період корпоративів та новорічних святкових концертів. Але цього Нового року все інакше.

До теми Злата Огнєвіч заспівала про втрати на війні: її одразу запідозрили у плагіаті на зірку Греммі

Павло Зібров про корпоративи

Артист Павло Зібров вважає, що українці не готові до святкових корпоративів. Це не на часі, до того ж все ще існуватиме загроза ракетних атак.

Грудень був завжди місяцем корпоративів. Але зараз тиша. Тому що соромно святкувати щось, коли війна йде. З одного боку. З іншого боку, незручно, ми не знаємо, чи працюватимуть ресторани. А не дай Боже трапиться ракетний обстріл. Кинеш усе, стіл, обладнання, артистів і спускатимешся в бомбосховище? Народ не готовий до всього цього,
– вважає Павло Зібров.

Однак артист додав, що його графік однаково доволі насичений – це виступи для дітей в Охматдиті в образі святого Миколая, відвідини українських військових у реабілітаційних центрах. Зібров зізнався, що від таких зустрічей у нього з'являється сила та енергія.

Як зірки заробляють під час війни

  • Маша Єфросиніна живе за відкладені раніше кошти. Ті суми, які їй вдається заробити на своєму каналі, вона вкладає у свої проєкти. Тому її бюджет виходить у мінус або нуль.
  • Гурт Kalush Orchestra завдяки перемозі на Євробаченні зміг досягти успіху, через що їхні гонорари стали вищими. Але лідер колективу наголошує, що разом з тим збільшилися витрати – донати на потреби ЗСУ, інвестиції у музичну кар'єру.
  • Злата Огнєвіч не має можливості заробляти на концертах, адже практично всі з них благодійні. Тому їй приносять кошти блогерство, рекламні проєкти та прослуховування пісень.