Павло Зібров однозначно не раз перетинався з Машею Єфросиніною та Олею Поляковою в кулуарах шоу-бізнесу. І хоч ті скаржаться, що все життя спілкуються лише російською, за його словами, українська їм теж дається.

Читайте також Оля Полякова відзвітувала, скільки грошей зібрала на реабілітацію воїнів у США: шалена сума

Зібров присоромив Єфросиніну та Полякову

Співак попросив зірок не придурюватися й врешті-решт порвати з російською мовою. Він вважає, що краще вже їм розмовляти суржиком, адже так за місяць-два зможуть відточити свою українську.

Хай не розповідають казки, що важко. Єфросиніна і Полякова прекрасно говорять. Якщо десь якісь слова заточаться там випадково – нічого! Нічого страшного в тому немає. Над ними не будуть насміхатися. Так що переходьте і не соромтеся того,
– закликав Павло Зібров.

"Полякова, чуєш мене? Єфросиніна, говори нашою мовою, рідною! Російська зараз не в моді, все. Зовсім не в моді. І надовго", – звернувся він до селебріті особисто.

Реакція шоу-бізу на виправдання Єфросиніної та Полякової

  • Співак Арсен Мірзоян радив зіркам або перейти на українську, або закрити свою передачу, бо "як дивитися таку передачу, коли російська мова як червона ганчірка для бика".
  • Телеведучий Олександр Педан, який працював з Єфросиніною в одному медіахолдингу, не до кінця вірить колезі та Поляковій. Їхні виправдання він вважає відмазками, бо їм нібито важко, вони не хочуть виходити з зони комфорту.