Взимку у школі діти часто хворіють. Під час відключень електроенергії бувають проблеми з опаленням, вдома та у навчальних закладах холодно, тому зараз, як ніколи, важливо берегти себе та рідних.

Дивіться також Складно без світла, води й тепла, – дружина Решетника пояснила, чому залишається в Києві

Син Олі Цибульської захворів

В інстаграмі артистка розповіла, що в її 7-річного сина з'явилися кашель, нежить, підвищилася температура.

Тиждень школи офлайн – добрий вечір кашель, нежить і температура. Ми боремося, одужуємо.
– поділилася артистка.

Оля поспішила запевнити шанувальників, що Нестор скоро одужає. Йому вже краще, навіть побували разом на прогулянці. Оскільки вдома вимкнули світло, то Цибульська з сином і чоловіком вирішили провести час на свіжому повітрі. А мамам і діткам, які зараз також борються з недугою, побажала міцного здоров'я.

Оля Цибульська про хворобу сина / Скриншоти інстаграм-строріс співачки

Зіркові батьки та їхні діти

  • Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що його дружина та син повернулися до Миколаєва. Політик зустрів сім'ю на вокзалі з квітами.
  • MamaRika розповідала, як справляється з маленьким сином під час відключень електроенергії. В артистки вдома не було світла три доби. Але сім'я на позитиві, періодично включає генератор, який допомагає.
  • Співачка Світлана Тарабарова втретє вагітна. Щоб максимально зберігати спокій, вона більшість часу проводить з дітьми. Так, днями побувала на прогулянці зі старшим сином Іваном.