Через масовані ракетні атаки росіян в Україні діють екстрені, аварійні та погодинні відключення світла. Окупанти намагаються знищити енергосистему і цим зламати українців, але ніяк не можуть зрозуміти, що це не вдасться зробити.

Дивіться також Рестораторка та дизайнерка: ЗМІ розсекретили нову пасію Тараса Цимбалюка

У закладах Клопотенка можна зарядити гаджети

Шеф-кухар зазначив, що у його закладах є світло, тому запрошує всіх охочих завітати та покуштувати безплатний чай, під'єднатися до інтернету і скористатися можливістю зарядити свої гаджети. Під час відключення електроенергії жителі Львова та Києва можуть провести час у двох ресторанах Клопотенка.

"Платити не треба, просто скажіть, що ви хочете "Чай підтримки", – і ми все зробимо. Моя команда потурбується про вас і зробить настрій трохи кращим. Обіймаю всіх, ми вистоїмо. Навіть у темряві українці – найсвітліша нація", – написав Євген.

Як зірки реагують на відключення світла

  • Співачка MamaRika розповіла, що вона з сім'єю вже третю добу не бачили світла й води. Але в них є генератор, що виручає в такі моменти.
  • У Сергія Притули, як і в багатьох киян, дві доби не було світла. Вдома при свічках він записав емоційне звернення до українців, щоб нагадати, що план Росії знову провалився.
  • Перша леді Олена Зеленська підтримала запуск спеціального українського простору на платформі Google Arts & Culture. Вона розповіла про проєкт у темряві.
  • Українська актриса театру та кіно Ада Роговцева разом зі своєю донькою Катериною Степанковою зворушливо продекламували вірш Лесі Українки "Як дитиною бувало..." . Оскільки в Києві немає світла, це відбулося при свічках.