Нещодавно мамі Полякової виповнився 61 рік. Тоді співачка показувала спільне фото. Фани були шоковані молодим виглядом Світлани Іванівни.

Цікаво "Забули про річницю": Оля Полякова зворушила мережу рідкісним фото з чоловіком та доньками

Оля Полякова розповіла про хворобу мами

Тепер стало відомо, що жінка має серйозну хворобу. За словами Полякова, в Україні її мамі довго не могли поставити діагноз.

Співачка зізналася, що Світлана Іванівна нині перебуває в Англії. Там лікарі виявили в неї хворобу, від якої мама Полякової страждає вже тривалий час.

Вона лікується. У моєї мами знайшли таку аутоімунну хворобу, яке не могли знайти тут. Вона давно хворіє, не могли поставити дуже довго діагноз,
– розповіла артистка.

Зараз мама Полякової проходить лікування в Англії. Також за кордоном перебуває молодша донька співачки – Аліса, яка навчається у іноземній школі.

"Коли вона потрапила до Англії, в неї знайшли цей діагноз. Вона лікується. Дякую Англії, що наших людей лікують безкоштовно, бо вона там зареєстрована. На вихідні мама забирає мою Алісу зі школи", – розповіла артистка.

Дивіться повне інтерв'ю з Олею Поляковою: відео

Які ще зірки хворіють: останні новини

  • Сама Оля Полякова на початку жовтня потрапила в лікарню. Перед концертом співачка відчула біль, тому звернулась до лікарів. Їй заборонили працювати, але вона все одно вийшла на сцену.
  • Співак Володимир Дантес нещодавно теж захворів. Його стан погіршився через велику кількість зйомок.Артист мав сильний кашель, а тому переніс найближчі концерти.
  • Співачка KOLA у вересні теж опинилась в кареті швидкої допомоги за 10 хвилин до концерту. Після фотосесії їй стало погано.
  • MamaRika розповіла, що через погане самопочуття перед концертом не могла встати зі стільця. У неї тряслися руки та крутилася голова.