Вона навіть фінансує викрадення українських дітей Росією. Днями про артистку висловилася Оля Полякова. Вона вважає, що Ані Лорак зганьбила себе і "не бачить далі свого гаманця".

Не пропустіть Помер актор і телеведучий Сергій Сивохо

Що Оля Полякова думає про Ані Лорак

Співачка назвала зрадницю тупою куркою, оскільки не розуміє, як можна так сильно любити гроші й не бачити правду.

Вона – просто курка. Бо такі вчинки роблять дуже тупі люди, які просто не бачать далі свого носа, далі свого гаманця, – додала співачка. – Я не знаю, чим це закінчиться, але зганьбити себе... Так себе зганьбити! Про Ані Лорак навіть, якщо чесно, говорити не хочеться. Вона настільки тупа, мілка людина.

Інтерв'ю з Олею Поляковою: дивіться відео онлайн

Як інші українські зірки висловлювалися про Ані Лорак

  • Алан Бадоєв раніше не засуджував артистку, яка гастролювала в Росії після 2014 року. Йому здавалося логічним, що співачка не жертвує кар'єрою заради "красивих політичних заяв і миттєвих трендів". Втім, після 24 лютого 2022 року його думка дещо змінилася.

"Я не знаю, хто там твої друзі, котрі біля тебе. Їх треба повбивати, бо вони щось не те кажуть. І, мабуть, щось уже в тобі змінилося, що там у голові? Чому ти не розумієш, що це твоя країна. Вже може й не твоя. Тому що ти не виправдала ні можливостей, котрі тобі надавалися, не виправдала нічого людського. Тому я забираю свої слова назад. І скажу, що, мабуть, не настільки я прониклива людина", – зазначив режисер.

  • Олександр Пономарьов негативно ставиться до дій співачки-зрадниці, оскільки вважає, що вона могла б зробити хоча б так, як Світлана Лобода, яка "встала, піднялася й поїхала".
  • Продюсер Ігор Кондратюк переконаний, що Ані Лорак та іншим артистам-зрадникам "все до дупи – Україна, вбиті українці, знищені міста. Боюсь, що їм і росіяни до дупи. Їм взагалі всі до дупи. Їхні діти їм до дупи, їхні мами – все, що є на світі".