Нещодавно співачка сказала, що думає про українських блогерів. Полякова зазначила, що багато з них не показує справжнього життя та бреше щодо своїх матеріальних благ і стосунків.

Інтригує Я взагалі народити тебе могла, – Полякова та Єфросиніна жартівливо висловилися про Трінчер

Оля Полякова зізналась, що погладшала

За словами співачки, деякі зміни у тілі пов'язані з тим, що вона припинила палити електронні сигарети. Також вона почала більше їсти, особливо солодощі, яких раніше не любила.

Я два тижні тому кинула палити "електронку". Кинула палити й пити спиртне. Та замість цього почала жерти. І не тільки їжу в ненормованих кількостях, але ще й солодке. Те, що я ніколи не їла – я просто не люблю солодке. Але зараз я хочу палити і тому тягну в рот шоколад, цукерки. Коротше, люди, плюс вісім,
– зазначила Полякова.

Артистка поділилалсь, що підсіла на електронні сигарети десь три роки тому. Однак, протягом того часу вона рідко це робила. Усе змінилося після початку повномасштабної війни Росії проти України. Тоді співачка почала палити все частіше.

Почалася війна, і я дуже сильно закурила,
– зізналась знаменитість.

Оля додала, що припинила палити у той момент, коли зрозуміла, наскільки це завдає шкоди її здоров'ю.

Що раніше казала Оля Полякова

  • Влітку артистка розповідала про нездорові стосунки, які трапилися з нею в юному віці. За словами Олі, хлопець дуже ревнував її та міг вдарити через дрібниці. Тоді співачці було 16 років та вона не мала ще правильних цінностей. Згодом вони розійшлися.
  • У вересні артистка поділилась зі своїми прихильниками, чи планує вона ще народжувати дітей. На що співачка відповіла, що "життя бентежне" й таке ще може статися. Однак, наразі Полякова не планує народжувати.
  • На початку листопада Оля Полякова та Маша Єфросиніна зізнавалися, що використовують фільтри в соцмережах. За словами зірок, вони роблять це заради гарного зовнішнього вигляду та не відчувають сорому.