39-річна Оля Фреймут не приховує, що їй часто дорікають за зухвалу поведінку доньки. Вона нібито викладач етикету, а Злата дозволяє собі фотографуватися з середнім пальцем.

Читайте також Слава Богу, що він завмер, – Анна Саліванчук зізналась, що її ненароджений син міг бути хворим

Зіркова матуся підкреслює, що Злата не зобов'язана поводитися як випускниця школи шляхетних дівчат, адже вона – особистість і вільна самостверджуватися, як їй заманеться.

Ольга Фреймут пообіцяла бути на боці доньки, допоки вона не виходитиме за рамки дозволеного. Однак, схоже, ведуча сподівається, що її витівки минуть разом з перехідним віком.

Хочу наголосити, що вона Злата Мітчел. Окрема особистість. Зараз у неї період тінейджерства. Це момент, коли можна помилятися. І я, як мама, завжди буду стояти на її боці, поки вона має гарну душу,
– заявила зірка.

Донька Ольги Фреймут з непристойним жестом / Фото з інстаграму Злати Мітчел

Щодо інших зіркових дітей

  • Старшій доньці Олі Полякової Маші також перепадає від хейтерів. Її критикували за непристойні жести в центрі Києва та лайливу пісню на сольному концерті. Не дивно, що співачка, як і ведуча, "не схвалює, але підтримує" поведінку амбіційної дівчинки.
  • 13-річна донька актора "Кварталу 95" Євгена Кошового теж переживає перехідний вік. Через істерики та статеве дозрівання Варвара відвідує психолога.