Українська фехтувальниця весь тиждень тренувалась для ефіру "Вечір суперхітів "Океану Ельзи" і навіть встигла підготуватись до фінальних репетицій, яка зазвичай проходить за день до випуску. Але в день виступу зранку в Ольги офіційно підтвердився COVID-19, тому вона отримала імунітет (змогла пройти у наступний ефір без голосування глядачів та суддів) і не виступила наживо.

Не пропустіть "Танці з зірками" 9 випуск: дистанційний виступ Кадная та випробування "ковідом" Ольги Харлан

Але її номер все ж показали у 9 випуску, адже для такого випадку в організаторів завжди є відео з репетиції, яка відбулась у п'ятницю. Замість Дмитра Дікусара танцював Дмитро Жук, який зараз вакцинований та здоровий. Щодо Ольги, то вона також почувається добре, оскільки вона була щепленою і симптоми хвороби є легкими.

Після перегляду відео Ольга приєдналась до прямого ефіру та розповіла глядачам, що з нею все гаразд, але лікарі їй радять багато відпочивати. Вона попросила усіх берегтись в час пандемії коронавірусу і вона сподівається, що зможе повернутись на паркет до наступного ефіру.

"Танці з зірками 2021" 9 випуск: дивіться онлайн – виступ Ольги Харлан і Дмитра Жука

Дивіться також KADNAY досі хворіє на коронавірус та виступив дистанційно на "Танцях з зірками": відео

Хто ще захворів на "Танцях з зірками"

  • На жаль, це не єдині учасники, які захворіли на танцювальному проєкті. Через різкий спалах коронавірусу на COVID-19 захворів Дмитро Каднай.
  • Євгенія Власова також зізналась, що була хворою під час 8 випуску шоу, але тоді про це не знала. Зараз вона перебуває на самоізоляції та лікується.