Дружина президента Олена Зеленська зустрілася з міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим, головами ОДА Черкаської, Донецької та Вінницької областей і мерами Вінниці та Маріуполя. Вони підписали Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні та поділилися планами.

До слова Василіса Фролова порівняла себе до та після пологів: яскраве фото

Перша леді України продовжує працювати над ініціативою "Без бар’єрів". Зараз проєкт перетворюється на масштабний рух, який підтримують не лише окремі люди, але цілі міста та області. Олена Зеленська обговорювала плани задля подолання будь-яких обмежень, недискримінації та забезпечення рівних прав і можливостей для усіх українців.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Образ Олени Зеленської

На офіційному заході перша леді вкотре вразила стильним та елегантним look. Цього разу вона обрала класичну блузку молочного кольору. Її Олена Зеленська поєднала із смарагдовим жакетом, що вдало підкреслював жіночність.

Перша леді зробила лаконічну зачіску, зібравши волосся в низький пучок та випустивши невеличкий чубчик. На обличчі дружина президента зробила стриманий макіяж з акцентом на очах. Оскільки ділова зустріч проходила з дотриманням усіх карантинних норм, Олена Зеленська одягнула захисну маску.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Елегантні образи Олени Зеленської

  • Для зустрічі з президентом Литви перша леді обрала пальто винного кольору;
  • На форумі "Україна 30" Олена Зеленська підкорила публіку елегантним аутфітом;
  • Під час ділового виходу дружина президента продемонструвала стильний образ.