Олена Зеленська на форумі розповіла про своє ставлення до модної індустрії. Вона зазначила, що вважає моду потужним інструментом культурної дипломатії й для своїх робочих поїздок за кордон завжди обирає вбрання від українських дизайнерів.

Дивіться також Олена Зеленська підкорила елегантним образом на зустрічі: фото в сірому костюмі

Елегантний look Олени Зеленської

Перша леді постала перед камерою у вишуканому костюмі чорного кольору. Він складався з широких штанів і подовженого піджака. Також Зеленська одягнула білу блузку з красивим комірцем.

Волосся Олена вклала в легкі локони, а на обличчі зробила макіяж з коричневими тінями на повіках і матовою помадою на губах. Довершила вишуканий образ лаконічними сережками.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Цитати Олени Зеленської про українських дизайнерів

  • "Мені пощастило бути не лише першою леді, а першою леді України. Країни, в якій є багато талановитих дизайнерів. Це суперзірки у світі моди. Завдяки вашим талантам, любі дизайнери, я можу використовувати свою роботу та статус, аби з гордістю презентувати Україну на міжнародній арені".
  • "Для своїх міжнародних візитів я завжди обираю вбрання від українських дизайнерів".
  • "Перші леді інших країн, які приїжджають в Україну, часто просять організувати поїздки в шоу-руми, де представлені роботи українських модельєрів".
  • "Сьогодні українські бренди підкорюють світ. Серед фанатів вишуканих суконь від Олени Реви та Христини Бобкової, розкішних образів від Артема Климчука, капелюхів від Руслана Багінського та речей інших вітчизняних модельєрів є всесвітньо відомі знаменитості".
  • "Успіх українських модельєрів – не випадок, а тренд, за яким стоїть робота багатьох команд. Наші дизайнери зшивають світ. У всіх сенсах цього слова".

Виступ Олени Зеленської на форумі "Україна 30": дивіться відео онлайн