Володимир Зеленський зустрівся зі спортсменами української збірної, які стали чемпіонами та призерами XVI літніх Паралімпійських ігор 2020 у Токіо. На зустрічі він також надав звання Героя України плавцю Максиму Крипаку.

Дивіться також Олена Зеленська виступила на Українському Жіночому Конгресі: фото в молочному костюмі

Урочистий захід відбувся на НСК "Олімпійському". На обличчях наших спортсменів сяяли усмішки. Вони справді варті найбільших нагород, адже для багатьох є прикладом мужності та незламності.

Образ Олени Зеленської

Дружина президента приїхала на зустріч у яскравому вбранні. Олена постала перед спортсменами та іншою публікою в сукні довжини міді помаранчевого кольору. На грудях вбрання прикрашали декоративні ґудзики. Талію Зеленської підкреслив коричневий ремінь.

Такий look вона поєднала з туфлями-човниками в тон ременя на високих підборах. Волосся вклала у фірмову зачіску, а на обличчі зробила повсякденний макіяж у коричневих відтінках. Особливого шарму додали лаконічні золоті сережки.

Володимир та Олена Зеленські на зустрічі з паралімпійцями / Фото з інстаграму фан-клубу першої леді

Попередні виходи першої леді України

  • На урочистостях до 30-річчя Національного олімпійського комітету України Олена позувала в чорному костюмі у класичному стилі.
  • Зеленська у темно-синьому костюмі відкрила Форум молодих лідерів на Ялтинській європейській стратегії.
  • На відкриття "Українського дому" у Вашингтоні дружина президента приїжджала у білому костюмі.