До Дня Незалежності 24 серпня в Києві відбувалося безліч святкових заходів. Одним з таких був концерт легендарного Андреа Бочеллі.

Дивіться також Тіна Кароль у жовтій сукні виступила з Андреа Бочеллі: ефектні фото

На виступ італійського співака у Маріїнському парку завітали громадські діячі, українські зірки та президентське подружжя Володимира та Олени Зеленських. Концерт під назвою "Голос моєї душі" пройшов на підтримку створення Центру сучасного мистецтва в Україні.

Образ Олени Зеленської

На заході перша леді України мала по-особливому вишуканий вигляд. Вона обрала стильний чорний смокінг. Костюм складався з жакета з червоною підкладкою, лацканами й невеликими розрізами на руках, а також штанів зі схожими розрізами.

Олена Зеленська доповнила комплект чорним корсетом з вишивкою. Цікаво, що одяг для дружини президента спеціально створив український дизайнер Іван Фролов (Frolov).

Перша леді поєднала вбрання з босоніжками на високих підборах у тон, а також елегантними сережками й тонким браслетом від Guzema Jewelry.

Олена Зеленська вирівняла та розпустила волосся, заклавши пасма з одного боку за вухо. На обличчі вона зробила розкішний макіяж. Дружина президента підкреслила очі стрілками, а губи нафарбувала червоною помадою.


Володимир та Олена Зеленські / Фото з інстаграму Володимира Зеленського


Володимир та Олена Зеленські / Фото з інстаграму Володимира Зеленського


Олена Зеленська / Фото з інстаграм-сторіз Івана Фролова

Останні образи Олени Зеленської