30-річчя Незалежності України святкував увесь світ. Серед іноземних гостей, які приїхали в столицю привітати українців, був всесвітньо відомий італійський виконавець Андреа Бочеллі. На концерті, який відбувся на площі Конституції, артист заспівав разом з українськими виконавицями. Однією з них стала Тіна Кароль.

Дивіться також Джамала, Тіна Кароль: українські зірки виступили з Андреа Бочеллі в Києві

Образ Тіни Кароль

Для виступу з легендою класичної музики народна артистка України обрала елегантне вбрання. Тіна вийшла на сцену в розкішній вечірній сукні жовтого кольору з широкими бретелями та спокусливим декольте. Такий look поєднала з взуттям на підборах.

У День Незалежності Кароль повернулася до звичного сценічного образу. Вона постала перед публікою з фірмовими локонами та з червоною помадою на губах.

Виступ Тіни Кароль та Андреа Бочеллі / Фото з фан-клубу Тіни Кароль

Виходи Тіни Кароль напередодні Дня Незалежності:

  • У прямому ефірі одного з українських телеканалів Тіна презентувала новий альбом "Молода кров". Тоді вона постала перед камерами у бездоганному блакитному костюмі.
  • У ніжно-блакитній сукні з пишною багатошаровою спідницею та оригінальним топом на тонких бретелях артистка виступила на церемонії вручення відзнак "Національна легенда України".