У столиці України відбуваються урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності. У центрі Києва зібралися тисячі українців та гостей з інших країн. Усі вони відзначають 30-річчя нашої суверенності.

Дивіться також Олена Зеленська привітала з Днем Незалежності

Образ Олени Зеленської

Перша леді України також взяла участь в урочистостях. Вона постала перед публікою в елегантному костюмі білого кольору, що складався з білої блузки та приталеної довгої спідниці Поєднала таке вбрання з бежевими туфлями-човниками на високих підборах. Волосся Олена Зеленська вклала рівно та забрала набік. На обличчі вона зробила легкий повсякденний макіяж у коричневих відтінках.

Оскільки погода в Києві – тепла й сонячна, то такий образ дружини президента був доречним і вкотре підкреслив її вишуканий смак в одязі.


Олена Зеленська на параді до Дня Незалежності / Скриншот з відео


Олена Зеленська на параді до Дня Незалежності / Скриншот з відео

Перед тим, як приїхати на військовий парад, Олена Зеленська разом із чоловіком вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Зеленські встановили лампадки до пам'ятного хреста на Алеї Героїв Небесної Cотні у Києві, на місці загибелі учасників Революції Гідності.


Зеленські вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні / Фото Офісу Президента


Зеленські вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні / Фото Офісу Президента

Виходи першої леді напередодні Дня Незалежності:

  • Перед Київським самітом перших леді та джентльменів Олена Зеленська зустрілася з журналістами. На пресконференцію вона одягнула костюм молочного кольору, що складався з приталеної сукні та піджака.
  • Для саміту перша леді також обрала молочний костюм. 23 серпня вона постала перед іноземними гостями в широких штанах і піджаку.
  • У довгій сукні ніжно-блакитного кольору Олена Зеленська була на врученні відзнак "Національна легенда України".