Нещодавно артистка сказала, що втратила 10 кілограмів через стрес. Раніше вона важила близько 60, а зараз всього 44.

Цікаво Alyosha змінила сценічний псевдонім: під яким іменем вона виступає і як відреагували фани

Олена Тополя поділилась, чому повернулась в Україну

Співачка розповіла, що в Америці у неї був складний психологічний стан. Зокрема, доходило до істерик і нервових зривів. За словами Олени, вона дуже хотіла повернутися додому, але тоді не могла це зробити.

Іноді зриви були. Тримаєшся, тримаєшся, а потім зрив. Істерики були, депресії, сльози цілими днями. Це психологічний стан, з яким на той момент нічого не могла зробити, він брав верх. Можу сказати, що за кордоном, коли ти хочеш додому, коли ти не хочеш жити там, де ти перебуваєш, це набагато складніше, ніж жити тут під обстрілами,
– сказала вона.

Виконавиця зізналась, що їх хотілося перебувати зі своїми близькими та вона дуже хвилювалася, як там вони. Тополя зазначила, що її найкраще зрозуміють люди, які також поїхали за кордоном через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Психологічно – це таке пекло, в якому ти живеш щосекунди. Ти не живеш, ти відсутній, ти не належиш сам собі, ти просто не знаєш, хто ти, де ти, як ти. Не знаєш, ані про своїх близьких, ані про своїх рідних. Ти з ними спілкуєшся, але вони далеко від тебе. Я не бачу своїх рідних людей, коли я їх хочу бачити, я за них хвилююся. Тільки поживши там, можна зрозуміти, як це тяжко тим, хто вважає, що за кордоном якось легше,
– додала артистка.

Інтерв'ю Олени Тополі: дивіться відео онлайн

Де Олена перебувала раніше

  • У червні 2022 року лідер гурту "Антитіла" повідомив, що Олена разом із дітьми виїхали до США через повномасштабну війну. Вони перебували в рідних Тараса, які багато років живуть в Америці. Тополя розповідав, що Олена дає в Америці благодійні концерти та збирає кошти для армії. Сам чоловік долучився до лав ЗСУ.
  • У липні подружжя вперше побачилось від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Олена прилетіла до Києва, аби зустрітися з коханим. Він тоді якраз взяв відпустку з фронту.
  • Тоді жінка не брала дітей з собою. Олена заявила, що не розуміє батьків, які "випробовують удачу" та під час війни залишаються в Україні з дітьми. Вона заявила, що забере дітей назад додому, коли тут буде безпечно. Згодом вона вибачилась перед шанувальниками за таку категоричну заяву.
  • У вересні 2023 сім'я нарешті возз'єдналась, адже Олена з дітьми повернулися до України. Тополя повідомив, що діти будуть навчатися в українській школі. Подружжя замилувало мережу спільним кадром.