Водночас ще в травні Олександр зазначав, що заробляє понад 50 тисяч доларів. Тоді він не розсекретив точну суму заробітку, бо вважав, що вона "може посіяти зайві думки у людей". Водночас тепер блогер вирішив бути відвертим з шанувальниками та назвав суму, яку заробляє. Крім того, він розповів про свої джерела доходу.

Це цікаво Жити в них не планує: блогер Волошин зізнався, скільки квартир вже купив і яка їхня вартість

Скільки заробляє Олександр Волошин

Дохід чоловіка перевищує 70 тисяч доларів, тобто понад 2,5 мільйона гривень.

YouTube – понад 40 тис. доларів на місяць зараз приносить. Інвестиції – близько 10 тис. доларів на місяць. Проєкт NexVel – близько 25 тис. доларів на місяць,
– поділився блогер.

Скільки заробляє блогер Олександр Волошин
Скільки заробляє блогер Олександр Волошин / Скриншот з інстаграм-сторіс

Скільки заробляють інші українські блогери

  • Блогер з Івано-Франківська Діма Варварук має близько мільйона підписників в інстаграмі й заробляє у місяць приблизно один мільйон гривень. Відомо, що один рекламний допис у Дмитра коштує 110 тисяч гривень.
  • Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова зізнавалась, що з інстаграму отримує близько 150 – 200 тисяч гривень (4 – 5 тисяч доларів). Водночас вона заробляє менше, ніж її зірковий чоловік.
  • Блогерка Даша Квіткова у місяць заробляє 30 – 40 тисяч доларів, але ця сума ділиться на неї та її велику команду.
  • 20-річна блогерка Юлія Верба розповіла про суму, яку їй вдалось найбільше заробити. За її словами, це 50 тисяч доларів за місяць. Найдорожча покупка в житті дівчини – квартира.