Колишній лідер "Тартака" та військовий Олександр Положинський висловився про артистів, що перевзулися через вторгнення. Він жорстко прокоментував новий сезон "Голосу країни" та його продюсера Володимира Завадюка.

Дивіться також Головну інтригу розкрито: який зірковий тренер "Голосу" ховається під маскою КилимМена

Олександр Положинський розкритикував Завадюка

На думку Положинського, зараз Володимир Завадюк говорить правильні речі. Але йому варто було б згадати попередні сезони вокального шоу – з російськими хітами та тренерами.

"Він весь такий україномовний, такі правильні речі говорить. Але жодного слова не було сказано, що багато-багато років у "Голосі" сиділи зірки російської естради, які зараз виступають активно проти України. Багато-багато років у "Голосі" переважно звучали російські хіти, а не українські, принаймні порівняти кількість російських і українських хітів неможливо".

Жодного виправдання, каяття, а я думаю, що він мав усю програму по басейну повзати на колінах і вимолювати прощення, а не розповідати: так важливо, ми робимо новий "Голос", це така перемога. Перемога була б, якби він став на коліна, посипав би голову попелом і сказав: український народе, я багато років працював на російську пропаганду, пробачте мені, я каюсь,
– висловився Олександр Положинський.

Музикант додав, що виправленням для Завадюка стала б служба у ЗСУ. "Для нього було б виправленням, якби уже рік і кілька місяців був у ЗСУ і бажано десь у боях. Це було б 100% виправленням. Якщо говорити серйозно: мені це каяття до одного місця. Мені важливо, щоб люди змінювалися не лише поверхово. Щоб усвідомлювали, що ці зміни мають відбутися".

"Пряма червона" з Олександром Положинським: відео онлайн

Що відомо про новий сезон "Голосу країни"

Про 13 сезон вокального шоу оголосили у березні цього року. Організатори розповіли, що вокальне шоу розширює горизонти та об'єднає українців, що розкидані по всьому світу. Юрій Горбунов пояснив, що новий сезон "Голосу" зніматимуть у Польщі.

Тренерський склад у 13 сезоні оновили.

  • Першою серед нових тренерів вокального шоу організатори оголосили рок-діву та зірку Євробачення-2023 Юлію Саніну.
  • Друге червоне крісло посяде Артем Пивоваров – його назвали зіркою номер 1 в Україні. Артист повідомив, що шукатиме у свою команду неординарних та шалених сміливців-музикантів.
  • Третій тренер спершу заховався у костюмі КилимМена – згодом стало відомо, що це продюсер та музикант Іван Клименко.