Артем Пивоваров підтвердив участь у проєкті "Голос країни" нового 13 сезону. Він вперше сяде у тренерське й суддівське крісло музичного проєкту. Його представили як self-made артиста, який за останній рік став зіркою номер 1 в Україні.

Дивіться також Зірка Євробачення та рок-діва: відомо ім'я першого тренера нового сезону "Голосу країни"

Артем Пивоваров – тренер "Голосу країни"

У "Сніданку з 1+1" виконавець нарешті ствердно відповів щодо своєї участі у вокальному шоу. Він зізнався, що тренерське крісло було для нього великою мрією. Тепер артист зможе реалізувати та показати себе в ролі продюсера. Артем розповів, яких музикантів братиме у свою команду.

Я буду шукати неординарних, енергійних, зухвалих та шалених сміливців, які будуть наполегливо працювати задля розвитку нашої музичної індустрії та культурного фронту. Це буде дійсно дивовижно, адже я маю великий досвід співпраці не тільки з мастодонтами нашої музичної індустрії, а і з молодими виконавцями.

Артем Пивоваров уже запрошує талановитих музикантів до себе в команду: "Я шукаю справжніх музикантів і якщо ти пишеш пісні, хочеш бути на сцені — я чекаю на тебе. Ти знаєш, що від мене очікувати".

У мережі показали перші кадри, як Артем Пивоваров пробував себе у ролі судді та тренера.

Голос країни 13 сезон: перші деталі

  • Ще у березні команда "Голосу країни" оголосила про початок кастингу нового сезону, який зніматимуть попри війну. Учасниками проєкту можуть стати музиканти й вокалісти віком від 16 років. Щоб потрапити у шоу, потрібно заповнити анкету на сайті та зняти свій спів на відео. Музичні продюсери прослухають найкращих.
  • В анонсі повідомляли, що проєкт розширює горизонти та об'єднає українців, що розкидані по всьому світу. Юрій Горбунов пояснив, що новий сезон "Голосу" зніматимуть у Польщі.
  • Першою серед нових тренерів вокального шоу оголосили рок-діву та зірку Євробачення-2023 Юлію Саніну. Шанувальники тим часом очікують побачити повернення Тіни Кароль та закликають не запрошувати Монатіка й Потапа.