Про кастинг на "Голосі країни-13" оголосили ще на початку березня. В анонсі йшлося, що новий сезон об'єднає музикою талановитих українців, які розкидані по всьому світу. Тепер стало зрозуміло чому – його зніматимуть у Польщі.

Цікаво Продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк здійснив камінг-аут: "Я з'їхався з бойфрендом"

13 сезон "Голосу країни" знімуть у Польщі

Про це повідомив ведучий "Голосу країни" Юрій Горбунов. Він заявив, що українців з усіх куточків світу об'єднають на знімальному майданчику в Польщі.

Надзвичайно приємно констатувати факт, що "Голос країни-13" розширює свої горизонти та знімає будь-які межі. Польща – це головний друг України, який підставив своє плече у важку хвилину, отже у творчості ми об'єднаємося. "Голос країни" залунає всією Європою, адже Україна та Польща об'єднуються для створення нового сезону музичного проєкту,
– висловився Юрій Горбунов.

До речі, оскільки кастинг у 13 сезон ще триває, то ведуча Катя Осадча порадила вокалістам не хвилюватися та правильно обрати репертуар: "Важливо, щоб пісня була цікава вокально, адже від цього залежить перше враження, яке ви складете на кастинг-менеджера. Якщо у вас виходить записати в одному відео "попурі" – це потрібно зробити".

Катя Осадча з переможницею "Голоса країни-12" / Фото пресслужба каналу "1+1"

  • Нагадаємо, що тиждень тому на "Голосі країни-13" оголосили ім'я першої тренерки. Нею стала рок-діва та ведуча Євробачення-2023 Юлія Саніна з гурту The Hardkiss. Вона прокоментувала, що нарешті "омріяне крісло" її. Тут варто зауважити, що попереднього 12 сезону замість неї обрали Олю Полякову.