Український співак Олександр Кривошапко на початку війни разом з нинішньою дружиною Марією заснував благодійний фонд. У межах роботи з фондом артист їздив на звільнені території.

Читайте також Кривошапко розповів, як Тетяна Денисова обливала брудом Москву, де тепер живе

Олександр Кривошапко про ДТП

Олександр разом з дружиною кілька тижнів тому поїхав у Харківську область з волонтерською місією. Тоді вони потрапили в аварію. Автомобіль наскочив на велику яму й ледь не перекинувся.

Ми дуже вдячні Богу, що ми живі. У Маші зламаний ніс після цієї аварії. Вона постраждала. Мені, як чоловіку, авжеж… Через це я дуже погано почуваюся. Хоча знаю, що вона хотіла цього. Вона сама волонтер, вона мала право поїхати. Але я чомусь не зупинив. Так, це моя провина,
– вважає співак.

Олександр Кривошапко з дружиною / Фото з інстаграму співака

Хто з зірок відвідував Харківщину

  • Ведучий Дмитро Комаров їздив до Балаклії та Куп'янська. Він розповідав історії про те, як росіяни намагалися сховатися від ЗСУ. ""Вони роздягалися до трусів, кидали форму та ховалися у підвалі. Але так у трусах їх у полон і брали"".
  • Також Харківщину, зокрема звільнений Ізюм, відвідував Олександр Педан. Шоумен ділився зізнаннями про мешканців там, які потребують допомоги, та окупантів, які крали побутову техніку.