Український телеведучий Олександр Педан разом із ССО "Азов" приїхав на деокуповані території Харківської області. Він привіз гуманітарну допомогу мешканцям.

До слова Знаємо, як перемагати, – Дмитро Кулеба зірвав овації на популярному вечірньому шоу в США

Олександр Педан був на звільнених територіях

Ведучий, а тепер волонтер, розповів, що коли в когось є можливість відправити гуманітарку до звільнених територій – це варто зробити.

Привезли й роздали в Ізюмі гуманітарну допомогу. Зізнаюся, що в мене був когнітивний дисонанс. Напередодні ми телефонували й намагалися вийти на керівництво міста Ізюм, казали, що маємо гуманітарну допомогу, питали, куди її завезти. Нам відповіли, що там всього вистачає,
– поділився Олександр.

"Все ж ми взяли й повезли все самі, роздавали власними руками, і я побачив ту кількість людей, яким там необхідна допомога… Якщо у вас є можливість щось завезти до Ізюма та інших деокупованих територій, не сумнівайтеся. Ця гуманітарна допомога там потрібна!".

Як окупанти втікали з Харківщини

Олександр Педан поділився, що міста та села на Харківщині дуже знищені. До того ж окупанти позабирали з собою побутову техніку, як у мемах кількамісячної давності.

"Там, на жаль, майже не залишилося населених пунктів. Їх або розбомбили, або розікрали. Орки тікали звідти так: кидали військову техніку, набої, але не забували нашу побутову техніку. Всі меми досі актуальні! Вони позабирали ноутбуки, а кабелі й зарядки до них позалишали. Як хочуть потім використовувати техніку без запчастин? Я не розумію. Також позабирали електрочайники, але позалишали до них підставки. Навіщо воно їм?" – поділився ведучий.