Після окупації російські військові намагаються нав'язати місцевим свої порядки та символіку. І якщо раніше вони зносили будинки, то тепер почали нівечити заклади освіти. Зокрема, постраждала школа №47, в якій навчався Бєдняков.

До теми Батько казав, ми пов'язані з Росією, – Бедняков розповів, чому брав участь у російських проєктах

Світлинами своєї школи ведучий поділився в сторіз в Instagram-Stories. Вона розташована біля його будинку, який окупанти вже знесли.

"Вона була однією з найкращих шкіл у місті. Сучасна, і фантастичний спортивний сектор: велике футбольне поле, баскетбольний та мініфутбольний майданчики, бігові доріжки покриттям з м'яким", – розповів Бєдняков.

Проте тепер окупанти перефарбували будівлю у свій "триколор" та повісили російські прапори.

Розмалювали, бл*ть, в інші кольори. Повісили якісь вигадані прапори з комп'ютерної гри і хизуються. Ви все вкрали в своєму житті, якщо воно звичайно ваше, і ви його теж в когось не сп*здили,
– обурився шоумен.


Окупанти перефарбували школу в Маріуполі / Фото.з інстаграм-сторіз Бєднякова

Бєдняков також зізнався, що в школі його улюбленими предметами були українська література та мова. “І я завжди знав, що мій прапор синьо-жовтий. Саме за цей прапор зараз борються мільйони українців, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни”, – додав ведучий.

Що Бєдняков раніше писав про Маріуполь

Андрій Бєдняков – уродженець Маріуполя, тому для нього окупація та руйнування міста – болюча тема. Він часто та активно висвітлює її в інстаграмі. Зокрема:

  • Він показував красивий Маріуполь напередодні різдвяних свят. Бєдняков поділився архівноою світлиною, на якій зображено Маріупольський драматичний театр у центрі міста.
  • Андрій Бєдняков також показував болюче відео, як зруйнували його дім – дев'ятиповерхову панельку, в якій була квартира батьків.
  • Шоумен коментував заяви окупантів про те, як вони відбудовують місто після руйнувань. Він пояснив на прикладі аб'юзивного чоловіка, чому їхні виправдання – брехня.