Після перерви український гурт "Океан Ельзи" повернувся з новою прем'єрою. Це романтична та чуттєва композиція авторства Святослава Вакарчука: він заспівав пісню разом із KOLA.

Дивіться також Хіт "1944" Джамали потрапив у трійку найкращих пісень Євробачення за версією The Guardian

Прем'єра від "Океану Ельзи" та KOLA

Пісня "Коли ми двоє" розповідає про почуття, які переживають люди в мить довгоочікуваної зустрічі. Це ніжність, бажання, але й сум через близьку та неминучу розлуку. Цей сюжет сьогодні надто гірко знайомий для українських пар та сімей, які не можуть бути разом весь час через війну в Україні.

"Коли ми двоє" – пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з'явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті,
– поділився Святослав Вакарчук.

Океан Ельзи & KOLA – Коли ми двоє: дивіться відео онлайн

Музикант розповів, що вирішив заспівати з KOLA, коли їхав на схід. Він почув в авто по радіо одну з її пісень, а за вікном тим часом побачив пару. "Він у формі, вона – з невеличкою валізою. Я не знаю чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина, чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що "Коли ми двоє", то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання".

Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні "ніч лише одна". Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто,
– прокоментувала прем'єру KOLA.

Пісня та кліп вже збирає перші відгуки від українських слухачів у мережі:

  • "Чудово звучить дует! І слова такі делікатно – проникливі. А ліс нагадує Сіверщину";
  • "Як ніжно та трепетно. Дякую за творчість";
  • "Дякую, це неймовірно";
  • "Що тут сказати, як завжди геніально";
  • "Дякую за вашу прекрасну музику".

Останні прем'єри українських виконавців

  • MamaRika презентувала трек та кліп "Сльози і пісні". Цю композицію артистка теж присвятила вимушено розлученим парам, а особливо жінкам, що чекають своїх рідних з війни.
  • Джамала презентувала автентичний альбом Qirim – це збірка старовинних пісень кримськотатарського народу, які співачка збирала впродовж десятиліть на Кримському півострові. Платівку зірка також представила у Ліверпулі.
  • Макс Барських після скандалу з російськими піснями випустив трек "Знайти себе" українською. У кліпі артист скаче на коні центром Києва.