Українська співачка MamaRika презентувала пісню "Сльози і пісні" та кліп. Композиція розповідає про те, що зараз болить кожному українцю.

Дивіться також TVORCHI та інші зірки Євробачення-2023: оголошено порядок виступів учасників у фіналі шоу

Прем'єра від MamaRika

Композиція та відеоробота присвячена жінкам, що відірвані від чоловіків, які зараз захищають країну. Співачка хотіла підтримати тих, хто зараз очікує хоч би на одну звістку та не втрачають надію, що коханий повернеться додому живим.

У новій пісні MamaRika рефлексує про те, скільки наших героїв у полоні, скільки безвісти зниклих, а скільки вже на небесах янголами продовжують оберігати всіх нас. Листи, які жінки пишуть найдорожчим, співачка порівнює з невидимими ниточками, що дають надію.

Щодня я отримую десятки повідомлень від моїх шанувальниць про те, що вони чекають своїх чоловіків з війни, і що з моєю музикою їм стає трошки легше. Всім серцем сподіваюся, що пісня "Сльози і пісні" не стане виключенням та додасть віри і сил всім тим, хто зараз проживає найважчі дні свого життя,
– поділилася MamaRika.

MamaRika – "Сльози і пісні": дивіться відео онлайн

"Сльози і пісні" про кожну маму, яка чекає сина з війни, про кожну жінку, яка не втрачає надії обійняти свого коханого, про кожну дитину, яка мріє почути голос тата на іншому кінці слухавки.


MamaRika / Фото Олексія Михалевського

Останні прем'єри українських виконавців

  • Марія Бурмака презентувала пісню й кліп "Кохання сталь". Вона присвячена парі Валерії Каприленко та Андрія Суботи, що одружилися в Маріуполі. Через три дні захисник загинув.
  • Гурт AVIATOR переспівав українською культову пісню "Возвращайся", якій вже 17 років. Прем'єра здобула нові сенси.
  • Макс Барських після скандалу з російськими піснями випустив трек "Знайти себе" українською. У кліпі артист скаче на коні центром Києва.