10 жовтня Україна зазнала одного з найбільш масованих обстрілів. У цей день від ударної хвилі постраждала кав'ярня чоловіка Джамали в Києві.

Читайте також Складно без світла, води й тепла, – дружина Решетника пояснила, чому залишається в Києві

Джамала про кав'ярню чоловіка

Співачка розповіла, що заклад зазнав збитків – постраждала техніка, а скляні панелі розбилися і всіяли всю кав'ярню. Зате, на щастя, ніхто з барист не постраждав. У момент, коли прилетіла ракета, працівники вийшли на перерву.

Там справді все розбите та обладнання постраждало, скло. Але це таке. Там же почався день і прийшли баристи, які вийшли на перерву чи покурити. Це був початок робочого дня. І це головне. Головне, що всі живі!
– підсумувала Джамала.

Виконавиця додала, що вже наступного дня ця кав'ярня відновила роботу, довівши, що українці – незламні. Джамала зізналась, що зараз сімейний бізнес не приносить хорошого прибутку, але її чоловік продовжує розвивати заклади, щоб давати людям робочі місця.

Наслідки обстрілу кав'ярні:

Артистка зізналась, що для неї крісло журі – велика відповідальність. Зірка здивована вкотре отримати можливість обирати представника від України. "Я й сама не знала, мені розказали з соцмереж, що я вже шостий раз буду сидіти в журі. Я не очікувала, що це буде аж так довго. І не планувала, якщо чесно".