Днями Суспільне оголосило, що в журі Нацвідбору на Євробачення-2023 будуть Тарас Тополя, Юлія Саніна та Джамала. Вона єдина з трійки вже обирала конкурсанта від України, але все одно відчуває велику відповідальність. Як з'ясувалося, з перемогою її привітав музичний продюсер відбору Дмитро Шуров, тоді як сама артистка радше здивувалася, ніж зраділа.

До теми "До чого тут Тополя": мережа обурюється через склад журі Нацвідбору на Євробачення-2023

Чи хотіла Джамала в журі Нацвідбору Євробачення-2023

Для мене це велика відповідальність. Я й сама не знала, мені розказали з соцмереж, що я вже шостий раз буду сидіти в журі. Я не очікувала, що це буде аж так довго. І не планувала, якщо чесно,
– прокоментувала Джамала.

Вона вже зідзвонювалася з фронтвумен The Hardkiss Юлією Саніною, щоб, мабуть, обговорити план дій на Нацвідбір Євробачення-2023, тоді як з лідером "Антитіл" ще не зв'язувалася.

"Ми з Юлею вже поговорили, з Тополею – ще ні", – додала Джамала.

Не пропустіть Тополя дякує, а Кароль обурюється: як учасники суддівського відбору реагують на голосування

  • Нагадаємо, Тарас Тополя вже поділився, що обирати представника України на Євробачення-2023 – це для ного велика відповідальність. Він досконало вивчатиме творчий матеріал, біографію, заяви та життєву позицію кожного фіналіста. Це попри те, що музиканта поставили перед фактом, що він серед претендентів на журі національного конкурсу.