Руслана зізналася, що досі не вірить у смерть Ніни Матвієнко. 11 жовтня у Києві провели в останню путь легендарну українську співачку.

Цікаво Не хотіла, щоб знав загал, – рідні Ніни Матвієнко закликали не розповідати про її останні дні

Руслана пригадала, що багато років тому вона була тренером-наставником Тоні на "Голосі країни". Після смерті Ніни Матвієнко вона публічно звернулася до її доньки.

Я хочу, щоб ці слова були почуті всіма… Тоню, ти завжди будеш для всіх донькою Ніни Митрофанівни. Бо таке твоє коріння. Та відтепер ти – єдиний такий голос на планеті. Ти – носій безцінного дару, відтінку, кольору, світла української душі,
– написала співачка.

Руслана додала, що тепер яскрава зірка на ім'я Ніна Матвієнко завжди надихатиме та вкриватиме світлом шлях Тоні.

Ніна Матвієнко мала унікальний голос

  • 8 жовтня Україну сколихнула новина про смерть Ніни Матвієнко. За неймовірний вокал її називали голосом душі українського народу. Співачкою захоплювалися не лише в Україні, а й за кордоном.
  • Її вважали справжньою іконою української естради. Попри популярність, Ніна народилася у бідній сім'ї та вчилася у школі-інтернаті. 24 Канал розподав, яким був життєвий і творчий шлях Матвієнко.
  • Ця новина стала шоком для багатьох українців, які обожнювали творчість народної артистки. У соцмережі зірки поділилися спогадами й фото з Матвієнко.
  • На смерть артистки відреагував і Володимир Зеленський. Він написав, що Ніна Матвієнко житиме вічно в нашій культурі, музиці та пам'яті.