Тепер близькі та однодумці прийшли провести Ніну Митрофанівну в останню путь, передає 24 Канал. Попрощатися з легендарною співачкою прийшли сотні людей.

Вас також може зацікавити Мав бути гарний сюрприз: Тоня Матвієнко присвятила щемливу пісню покійній мамі

У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко

На вшанування пам'яті покійної Ніни Митрофанівни було проведено низку заходів. Так, починаючи з вечора 10 жовтня, у Свято-Феодосіївському монастирі в Києві, що на вулиці Лаврській, 14, відбулося всенічне читання псалтиря. Зранку 11 жовтня провели заупокійну літургію та панахиду.

Прощання з Ніною Матвієнко було заплановано з 11 до 13 години в Національній філармонії, що в Києві на Володимирському узвозі, 2.

В Києві прощаються з Ніною Матвієнко
В Києві попрощалися з Ніною Матвієнко / Фото 24 Каналу


Рідні попрощалися з Ніною Матвієнко / Фото 24 Каналу

Поблизу будівлі зібралося чимало людей, які вирішили віддати шану знаменитості. Через це прощання трохи продовжили.


Українці попрощалися з Ніною Матвієнко / Фото 24 Каналу

Церемонія прощання з Ніною Матвієнко: дивіться відео онлайн

Церемонія прощання з Ніною Матвієнко: дивіться відео онлайн

До того ж під час прощання з артисткою в Національній філармонії заспівав хор ім. Верьовки. Музиканти виконали християнську молитву "Святий Боже".

У Києві прощаються з Ніною Матвієнко / Фото 24 Каналу

Похорон відбувся о 14:30. За словами Тоні Матвієнко, її маму поховають на Звіринецькому кладовищі в Києві, яке розташоване на вулиці Верхній, 21.

У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко: дивіться відео онлайн

Смерть Ніни Матвієнко: що відомо

  • За трагічним поворотом подій 8 жовтня у віці 75 років пішла з життя відома народна артистка України Ніна Матвієнко. Звістку про смерть повідомила її донька Тоня.
  • Українців шокувала ця новина. Так, у соцмережах знаменитості згадували зустрічі з Матвієнко, ділилися спільними фото та висловлювали щирі співчуття.
  • Причина смерті виконавиці залишається невідомою. Втім, зіркові подруги Ніни Матвієнко натякнули, що вона боролася з важкою недугою. Жінки зазначили, що відома співачка перенесла кілька операцій та коротко підстриглася.