Родина артистки не розголошує подробиці про смерть жінки. Крім того, вони закликали "не питати й не публікувати особисті деталі останніх днів Ніни Матвієнко", бо знаменитість "не хотіла, щоб про це знав загал".

До теми У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко: фото та відео з церемонії

Родина Матвієнків закликала не розголошувати деталі останніх днів Ніни Матвієнко

Про це донька співачки та інші її рідні закликали у пам'ятці, яку роздали відвідувачам прощання з народною артисткою України, яке проходило 11 жовтня в Національній філармонії, що в Києві на Володимирському узвозі, 2.

Будь ласка, якщо ви будете брати коментарі в публічних людей під час церемонії та в інший час (через день, місяць, рік...) – прохання не питати й не публікувати особисті деталі останніх днів Ніни Матвієнко. Вона не хотіла, щоб про це знав загал. Поважайте, будь ласка, бажання Ніни Матвієнко,
– закликали рідні виконавиці.

До того ж родина артистки наголосила, що "Ніна Матвієнко хотіла б, щоб її запам’ятали такою, якою вона була за життя".

Прохання від родини Ніни Матвієнко
Прохання від родини Ніни Матвієнко / Фото Главкому

Прощання з Ніною Матвієнко: як це було

  • З вечора 10 жовтня, у Свято-Феодосіївському монастирі в Києві, що на вулиці Лаврській, 14, відбулося всенічне читання псалтиря. Зранку 11 жовтня провели заупокійну літургію та панахиду. Згодом всі охочі мали змогу попрощатися з Ніною Митрофанівною в Національній філармонії.
  • Віддати шану народній артистці прийшли Віктор Павлік, Монатік, Павло Зібров, Амадор Лопес, Віталій Кличко та багато інших українських зірок.
  • До того ж під час прощання з Ніною Матвієнко заспівав хор ім. Г. Верьовки, де виконавиця раніше була солісткою. Музиканти виконали християнську молитву "Святий Боже".
  • Поховали артистку на Звіринецькому кладовищі в Києві.