Зокрема, під час церемонії прощання з Ніною Митрофанівною виконавець Монатік зауважив, що йому її "буде дуже сильно не вистачати". Днями про своє самопочуття після смерті матері заговорила Тоня Матвієнко.

Важливо У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко: фото та відео з церемонії

Тоня Матвієнко зізналася, як почувається після смерті мами

Виконавиця опублікувала інстаграм-сторіс, де виставила своє фото. На знімку Тоня постала без макіяжу із 2 заплетеними косичками. Вона позувала з серйозним обличчям. Селфі артистка зробила ввечері просто на вулиці.

Ніби час зупинився,
– зазначила співачка.

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко / Скриншот з інстаграм-сторіс

Смерть Ніни Матвієнко: що відомо

  • Легенда української естради пішла з життя 8 жовтня. Вона не дожила до свого 76-річчя всього 2 дні.
  • До дня народження Ніни Митрофанівни донька готувала творчий подарунок. Так, 10 жовтня Тоня Матвієнко презентувала зворушливу присвяту. Композиція називається "Сік землі" і закликає слухачів шанувати українське коріння та бути вдячними батькам.
  • На церемонії прощання, яка відбулася 11 жовтня, Тоня Матвієнко зізналася, що всі ці дні після смерті мами відчуває її присутність. Водночас вона зазначила, що Ніна Митрофанівна просила не плакати за нею.

"Я хотіла б подякувати їй, що виростила мене, що вона була моїм прикладом. І дякую, що зробила такий вклад для України… Я тепер буду завжди знати, що вона поряд", – сказала Тоня.

  • Відомо, що поховали виконавицю на Звіринецькому кладовищі в Києві. Провести народну артистку України в останню путь прийшло багато українських зірок. Зокрема, Павло Зібров, Амадор Лопес, Монатік та інші.
  • Родина співачки не розголошує деталі про її смерть. Крім того, вони закликали "не питати й не публікувати особисті деталі останніх днів Ніни Матвієнко", бо знаменитість "не хотіла, щоб про це знав загал".