Він вважає, що артистка мала цілительський дар. Раніше Ольга Сумська розповіла, що Ніна Матвієнко бачила віщі сни.

Цікаво Не хотіла, щоб знав загал, – рідні Ніни Матвієнко закликали не розповідати про її останні дні

Зібров в молодості мешкав у будинку, де жила і Ніна Матвієнко. Він розповів зворушливу історію, як співачка вилікувала його від хвороби.

За його словами, одного ранку артист мав дуже високу температуру, яку не міг нічим збити. По дорозі до аптеки він зустрів Ніну Митрофанівну, яка запропонувала йому допомогу.

Вона прийшла, зробила якісь примочки, обтерла мене, запалила свічку в квартирі, заварила трави, сказала це випити. Довго молилася, робила якийсь обряд наді мною – я заснув. Прокинувся зранку – в мене температура 36,6. Вона мене зцілила,
– впевнений Зібров.

На думку співака, Ніна Матвієнко мала цілительський дар.

Після цього випадку артисти бачилися частіше, їздили з концертами по Радянському Союзу.

"Часто спілкувалися, і жодного разу не чув, що вона стомилася. Останній рік – це були благодійні концерти для військових… Я вважаю, що вона зірка планетарного масштабу", – висловився Зібров.

Померла Ніна Матвієнко

  • Народна артистка України померла 8 жовтня у віці 75 років. Вона не дожила два дні до 76-річчя. Її донька Тоня до іменин мами готувала пісню-подарунок, але тепер композиція стала присвятою.
  • Невідомо, що стало причиною смерті. Раніше подруги Матвієнко натякнули, що вона боролася з важкою недугою та пережила кілька операцій.
  • Похорон Ніни Митрофанівни відбувся 11 жовтня. Всі охочі мали змогу попрощатися з легендарною співачкою в Національній філармонії. ЇЇ поховали на Звіринецькому кладовищі в Києві.
  • Віддати шану народній артистці прийшли зіркові колеги – Віктор Павлік, Монатік, Павло Зібров, Амадор Лопес та багато інших знаменитостей.