Павло Зібров – зірка української естради. Він у центрі уваги не тільки своїх ровесників, але й молоді. Артист активно веде соцмережі, відвідує музичні прем'єри та гастролює Україною.
В лютому цього року Павло Зібров розповідав, що з огляду на його звання народного артиста України та численні нагороди, розраховував на високу пенсію – орієнтовно 50 тисяч гривень. Однак реальність виявилася зовсім іншою.