Дзідзьо придбав житло у 2019 році. Це квартира в селі Підгірці, що біля Києва. Спочатку він не хотів купляти її, однак, коли побачив місце на власні очі, то зрозумів, що там чудово.

Вас може зацікавити Прожили тільки 2 місяці: Цибульська розповіла, чи будуть відновлювати житло батьків

SLAVIA про квартиру, куплену в шлюбі з Дзідзьо

Після розлучення артист залишив квартиру колишній дружині. Однак вона там залишатися не хотіла. Навесні 2022 року планувала переїхати за місто – у будинок, де вже розпочала робити ремонт. Дівчина поділилася, що це не пов'язано з закоханістю чи новими стосунками, вона просто хотіла контролювати всі процеси. Але війна зруйнувала ці плани.

Про квартиру, яку придбала з Дзіздьо, довго мріяла. Вона прагнула жити на природі, неподалік від водойми. І в Підгірцях все це було.

Ми придбали цю квартиру, коли ще були одружені з Михайлом. Я дуже мріяла про неї. Обожнюю природу, воду, а там якраз недалечко є озеро. Три роки ми чекали завершення будівництва і ось нарешті можна було починати ремонт. Я вже собі все уявила в новій оселі, здається, що і життя там прожила — така чітка картинка перед очима. Але не складається, мабуть, так треба,
– поділилася SLAVIA.

Дзідзьо
Дзідзьо і SLAVIA / Фото з інстаграму співачки

Розлучення Дзідзьо та SLAVIA

  • Офіційно Дзідзьо оголосив про розлучення в березні 2021 року. Тоді він зізнався, що вже 9 місяців не живе з дружиною через розбіжності та накопичені образи за довгі роки стосунків.
  • SLAVIA часто коментувала розрив з коханим в інтерв'ю. Вона наголошувала, що довго намагалася врятувати шлюб, однак не вдалося.
  • Артистка підозрювала, що в чоловіка є інша жінка, а також розповідала, коли в парі зникли почуття.
  • У розлученні навіть запідозрили Олю Цибульську, однак Дзіздьо запевнив, що між ними не було романтичних стосунків.
  • Врещті-решт Дзіздьо та SLAVIA вдалося зберегти дружні стосунки. Зірки розділили фінанси та майно, спілкуються, підтримують один одного, дають поради, а в грудні 2021 року навіть сходили на побачення.