Відомий український артист Дзідзьо (справжнє ім'я – Михайло Хома) рідко дає коментарі щодо особистого життя. Та нещодавно він дав відверте інтерв'ю, в якому мало не вперше відповів на численні чутки про його роман зі співачкою Олею Цибульською.

Читайте також Дзідзьо розповів, чому не став рятувати шлюб зі SLAVIA

Дзідзьо про роман з Цибульською

Попри всі підозри шанувальників, знаменитість заперечив, що у нього та Олі Цибульської можуть бути романтичні стосунки. До неї він ставиться тільки як до виконавиці та колеги.

Я взагалі не цікавлюся, як це відбувається. Оля для мене професійна людина, яка дуже багато пройшла. Вона створювала сама себе – була радіоведучою, ведучою, вона багато працює,
– підкреслив артист.

Дзідзьо визнав, що його спільні пісні з Олею ("Киця", "Чекаю. Цьом") могли спричинити поширення таких чуток. Однак треки не завжди бувають автобіографічними.

"Те, що там, може, підкрутила історію в піснях, але то ж неправда", – наголосив він.


Оля Цибульська і Дзідзьо / Фото з інстаграму Олі Цибульської

Чому з'явилися чутки про роман

  • Не тільки спільні пісні та провокативна поведінка співаків спричинила серед фанів поширення інформації про романтичні стосунки. Через розлучення Дзідзьо все розгорілося з новою силою.
  • Ще перед оголошенням про розрив SLAVIA заявила, що стосунки її чоловіка та Олі Цибульської завдавали їй болю. Адже зірка не спростовувала чутки, а тільки підігрівала цим інтерес до себе.
  • Вже після заяви про розлучення між Дзідзьо та SLAVIA Оля Цибульська наголосила, що не була розлучницею, а її син – не від музиканта. Водночас вона додавала, що якби хотіла закрутити з ним роман, ніщо б це бажання не зупинило. Але Дзідзьо й Оля люблять одне одного тільки як друзі.