У середу, 8 грудня, SLAVIA вечеряла з колишнім чоловіком Дзідзьо. Вони забронювали столик у тихому й затишному ресторані та зустрілись за кавою й келихом вина.

До теми SLAVIA вперше показала квартиру, в якій прожила з Дзідзьо 10 років: рідкісне відео

"Зробили гарну справу і відсвяткували з колишнім", – поділилась співачка, опублікувавши кадри з вечері.

Дзідзьо повечеряв з ексдружиною SLAVIA / Скриншот з відео співачки

​Цікаво Ексдружина Дзідзьо зізналась, чи спілкується з чоловіком після розлучення

Ба більше, SLAVIA додала, що ані вона, ані Дзідзьо після всіх її скандальних інтерв'ю не тримають зла одне на одного. За словами зірки, зараз у них етап вдячності за всі 20 років, які вони були разом.

У нас з Михайлом зараз етап вдячності. Ми багато пройшли, і це дуже цінний досвід для кожного з нас. Ми близькі й рідні люди. Кожен з нас бажає одне одному тільки найкращого,
– зауважила артистка.

Крім того, співачка пригадала, що кар'єра Дзідзьо починалася з дуету Vivo per lei, де вони співали вдвох. Так, SLAVIA оприлюднила один з треків і натякнула на майбутню співпрацю.

"Мені подобається поєднання наших голосів у цій пісні та інших дуетах, які, можливо, ще почуєте", – заінтригувала знаменитість.

Повний текст публікації SLAVIA:

Сидимо з Мішею, п'ємо каву з шоколадкою, а всередині обгортки надпис: "Щоб мати гарні спогади, потрібно більше, ніж хороша пам'ять".

Кожні стосунки проходять певні етапи. У нас з Михайлом зараз етап вдячності. Ми багато пройшли, і це дуже цінний досвід для кожного з нас. Ми близькі й рідні люди. Кожен з нас бажає одне одному тільки найкращого.

Наш дует "Vivo per lei" італійською та іспанською мовами – це один з багатьох гарних спогадів того часу, коли ми співали в дуеті. Я завжди хотіла, щоб Михасик повернувся до себе справжнього, до свого природнього тембру голосу. Мені подобається поєднання наших голосів у цій пісні та інших дуетах, які, можливо, ще почуєте.