Наталія Могилевська влаштувала фешн-зйомку на Дніпровській набережній. У кадрі вона з'явилася в помаранчевій атласній сукні в білизняному стилі. Родзинкою вбрання за коліно став звабливий розріз, завдяки якому співачка продемонструвала стрункі підтягнуті ніжки.

До теми Юлія Саніна вразила образом у шкіряній куртці за 20 тисяч гривень

Наверх сукні вона одягла світлий кардиган на ґудзиками з яскравими написами і малюнками. Завершили look білі кросівки та плетена сумка зі шкіряною вставкою. Наталія Могилевська зібрала хвилясте волосся у низький пучок і нанесла насичений макіяж з темними тінями.

Для перегляду фото гортайте вправо

На фото усміхнена зірка прогулювалася набережною, однак підпис до кадрів був зовсім не натхненний. Вона зізналась, що через карантин і відсутність концертів відійшла від творчості та заглибилася у свій внутрішній світ.

"Криза – це можливості, людина, яка може і бажає жити і вижити, знайде можливості в будь-яких ситуаціях, які б з нею не трапилися… Це час для того, щоб звернути увагу на внутрішній світ, в стосунки з сім'єю і з самим собою", – висловилася Наталія Могилевська.

Останні образи Наталії Могилевської: