Виконавиця Настя Каменських і продюсер та репер Потап на два, а то й більше тижнів скасували всі концерти та виступи. Усе тому, що подружжю забракло часу, який вони проводили разом раніше.

До слова Катя Осадча показала фото з коханим і двомісячним сином: сімейні карди з Туреччини

Відпустка Каменських і Потапа в Дубаї

Щоб вдосталь насолодитися спільною відпусткою, знаменитості після відпочинку в Іспанії полетіли в Дубаї. Пара живе в готелі. Настя Каменських з Потапом вже відправилися на пляж, де засмагають на сонці й плавають у морі. Артистка опублікувала перше фото, на якому позує в лимонному купальнику.

"Режим відпустки увімкнено", – підписала знімок зірка.


Настя Каменських у відпустці / Фото з інстаграму зірки

В інстаграм-сторіз співачка зізналась, що зміна клімату трохи повпливала на її самопочуття.

Я вмираю. Тут така спека, що організм просто втратив глузд. Мабуть, треба трохи адаптуватися, щоб почуватися якось комфортніше,
– поділилась Настя Каменських.


Настя Каменських / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про відпочинок подружжя

  • Нагадаємо, що зіркове подружжя спланувало довгу відпустку ще на початку жовтня. Пара вирішила провести час разом в Мадриді та Дубаї.
  • Настя Каменських і Потап вже відпочили в Іспанії. Там вони гуляли вуличками столиці, ходили на побачення та робили спільні фото.
  • Через тиждень знаменитості повернулися до України. Але не просто так: Настя Каменських була запрошеною зірковою суддею на шоу "Танці з зірками".