В інстаграмі репер опублікував допис, у якому зізнався, що виїхав лише на кілька днів. Схоже, пара вирішила відпочити в Іспанії.

Цікаво Двоє посеред лісу: Потап замилував мережу новим фото з Настею Каменських

Настю Каменських і Потапа побачили у Варшаві

Фото зірок у Варшаві опублікував блогер Богдан Беспалов. Світлину зробила його підписниця, яка побачила Потапа та Настю в аеропорту імені Фридерика Шопена.

Виявляється, пара летіла з Варшави до Барселони.


Потап і Каменських в аеропорту / Фото з соцмереж Беспалова

Потап спробував виправдатися

Після появи фото в інтернеті репер прокоментував свій від'їзд з України.

І я пливу між концертами, але обов’язково додому. Кілька днів у подорожі й післязавтра – рідні обличчя,
– написав він.

Потап у коментарях відповів хейтерам. Він зазначив, що якщо його призвуть – він піде на фронт, бо це обов'язок кожного українця, а поки він робить те, що вміє найкраще.


Потап відповів хейтерам / Скриншот коментарів

Потап виїжджає з країни не вперше

  • Війна застала репера за кордоном, тож він там залишився на кілька місяців.
  • Водночас продюсер Ігор Кондратюк спростував слова Насті Каменських, що в Іспанію зіркове подружжя виїхало за тиждень до війни. Адже ще 20 лютого 2022 вони з Потапом знімалися в одному телешоу.
  • Вперше Потап повернувся в Україну у вересні 2022 року. Якийсь час Олексій був у Києві, а потім знову виїхав за кордон. Фани припускали, що репер відсиджувався в Іспанії.
  • Сам артист пояснював, що він не сидів на місці, а їздив Європою та Америкою, де займався благодійними концертами, зборами на армію та допомогою для України. У травні репер знову повернувся на Батьківщину. Тоді він опублікував фото з Одеси.